Nutné vybavení pro věřejné záchody v hypermarketu, škole a ostatních místech

Věřejné záchody jsou místa, která musejí dávat svým zákazníkům možnost snadného držení hygieny a komfort. V obchodní galerie, škole, hotelu, anebo kongresovém a sportovním centru a ostatních místech, ve kterých lide traví alespoň nějakou dobu, funkční a úžásný záchod je celková nezbytnost. Z tohoto důvodu aby získání čistého a pohodlného věřejného místa bylo úspěšné, samozřejmě nejlépe prohlížet různorodé druhy zařízení věřejných záchodů a zvolit jen to nejlepší.

WC

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com
Dnes, když rodiče jsou velice aktivní, ve věřejných místech nemůžou chybět dětské přebalováky – díky nim rodiče mají možnost klidně a bez špinění přebalovat dítě. Přebalováky ve věřejných toaletách většinou mají tvar funkčního pultu s polštářem buď nylonovým pasem, díky kterému zároveň miminko a rodiče mají plný komfort.

Občas dětské přebalováky jsou rozkladací; je to dobrý a jednoduchý způsob na šetření prostorem, ale nutná je pak nejméně krátká instrukce používání a jednoduchý mechanismus rozkladaní, aby i únavená osoba mohla bez potíží přebalovat. Určitě vážná je rovněž životnost a snadné čistění přebalováku pro nemluvně. Docela často zákazníci potřebují i výhody pro handicapované osoby – třeba odborné držáky.

vysoušeč rukou

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Kromě vybavení pro rodiče ve věřejných záchodech nutné budou dobré dlaždice, vhodné lampy, dávkovače tekutého mýdla, zásobníky toaletního papíru a sušiče rukou. Rozhodně v žádné věřejné toaletě nemůže nikdy chybět mýdlo, čistá voda, a správně fungující sanitární přístroje. Díky dávkováčům zároveň majitel věřejného záchodu a použivatelé získají několik výhod – množství mýdla je šetřené, použivatelé mají je v pohodlné formě tekutiny anebo již kompletní pěny, mají jistotu, že mýdlo je čisté (není zašpiněné rukama dalších lidí). Samozřejmě dávkovače nemusejí obsahovat mýdlo, ale také třeba připravky pro dezinfekci ruk, potřebné v nemocnicích a některých klinikách. Používání dávkováčů je i rychlejší.

V ohledu parametrů a designu dávkováčů nebo přebalováků výběr možností je dost široký, aby každý kdo chce stavět věřejný záchod mohl najít něco pozoruhodného. V současné době stojí to za to, pamatovat, že moc zajímavých typů zařízení věřejných záchodů je v odborních a znamých obchodech, kterých sortiment a ceny jsou často dostupné na internetu – je to ve velkém měřitku skvělý zdroj informací o toaletních výrobkách.