Zajímavé způsoby na aranžaci záchodů

Během obnovy anebo prvního zařízení koupelny klíčová je péče o hodně mnohých činnosti. Úžásný a kvalitní nábytek, elegantní přizpůsobení dekorací, funkční sanitární přístroje jsou nyní rozhodně nezbytnost. Díky trpělivému aranžmá koupelnového interiéru i obyčejné osprchování může být pravdivým odpočinkém a šancou na regeneraci.

V takových prostorech, jako kuchyň anebo koupelna docela důležité je to spojení praktičnosti s vysokou úrovni stylu – když je to úspěšné, koupelna bude přímo okouzlujícím místem.

salon

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

V dnešní době stojí brát v úvahu, že v aranžmá koupelen nábytek a zařízení vůbec není všechno. V rostoucí míře vážné jsou také různé dekorativní přílohy, rovněž nástěnné. Fototapety v současné době jsou dobrou volbou nejen v obývacího pokoje anebo ložnici – mají možnost málebně vypadat i v koupelně anebo záchodě. K důležitým kladům fototapet v takových prostorech patří jejich estetická hodnota, velká funkčnost obdržená díky textilům odolným vůči vodě a jednoduchá možnost vizuálního zvětšení prostoru. V koupelnách a záchodech nejpopularnější motivy jsou přede vším korálové útesy, pohled na moře, schránky, horské vodopády anebo vodní zvířata (tř. delfíny, kosatka dravá, klaun očkatý), a dokonce i fantastické bytosti (známé sirény). Moc klimatické jsou i ponorky, především jestli někomu se líbí Vernovy povídky anebo styl industriální. Je vidět, že mořských a dalších vodních motivů je tolik, aby skoro každý našel něco nejlepšího pro jakoukoliv koupelnu. Pokud zvolíte něco opravdu unikátního, fototapety budou autentickou trefou do černého.

Fototapety vypadají dobré i ve věřejných záchodech – díky nim i tak zdánlivě nenápadné prostory mají možnost být autenticky unikátní. V takových prostorech, jako záchod v penziónu, divadle buď obchodním domu možností je rozhodně víc, protože ještě větší množství vzorů fototapet jim sluší – například v restauracích může to být jídla, v kině – znamé scény nebo postavy z dějin kinematografie. Samozřejmě harmonie je klíčová v každém prostoru – jedna velkoplošná fototapeta nejčastěji absolutně stačí v nevelkém nebo středním záchodě. Docela vážné je, aby jiných dekoračních výrobků nebylo příliš hodně – fototapety už jsou docela dekorační a může to působit vjem přehánění.