Nechte se pohltit stěnami vašich místností ve vlastním obydlí

Nebaví vás už omezeně se dívat do všedních stěn? Omrzela vás bílá barva, která vám odebírá radost z každého dne? Uvažujete o tom jak to nahradit? Jsou tady způsoby, které vás nejspíš ani nenapadly.

domu

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

/
Jedním ze způsobů, jak zrušit tuto všednost je použití 3d tapety na zeď. S němi nejen rozzáříte svůj prostor, ale můžete ho třeba i opticky zvětšit popřípadě zmenšit. Nechte si udělat 3d tapety na zeď, na jakých můžou být vaše vytoužená místa a díky tomu budete mít možnost pořád se podívat do krajů, kde by jste se normálně nedostali. Představte si, jež sedíte ve vašem pokoji a najednou jste uvnitř Paříže popřípadě ležíte na vysněné pláži a díváte se na zapadající sluce. 3d tapety na zeď jsou omezeny jenom vaší fantazii. To znamená, že jestliže vám přijde, že váš prostor zeje prázdnotou a přejete si ho jaksi vzkřísit, takovéto tapety jsou to pravé pro to – DEMURAL.
Pro méně odvážné je zde i jiná možnost, kterou jsou 3d obrazy na zeď. Pokud nemáte k dispozici velké plochy můžete dosáhnout téměř stejného účinku s těmito obrazy. 3d obrazy na zeď mohou být jednodílné či složené z více částí. Obrazy, které jsou více kousků mohou být buď jedné velikosti popřípadě každý díl smí být jiných rozměrů. Obrovská variabilita velikostí, rozměrů a počtů těchto obrazů vám vytvoří dílo, jaké vás při každém zastavení u něho okouzlí a pohladí na duši – -> Více 3d tapety na zeď.

Uvolněte se ze svých myšlenek a nebojte se experimentu s vaším domem. Uvidíte, že nebudete želet a vystoupíte z všedního dne svého života s každou podívanou na obraz eventuálně tapetu, kterou si vyberete.