Přispívat a ochraňovat. Šifra pro více lidí na planetě

V lidském těle se nachází kolem 70% vody. Aby osoba kvalitně fungovala, musí stále o sebe starat se tak, aby ji nic nechybělo. /
Každý den zemře kolem 150 tisíc osob. Nejde jenom o známky stárnoucího společenství.

Je to způsobené rovněž negativními okolnostmi, které pro své tělo kolikrát vytváříme. Mohli bychom člověka porovnat s nádrži. Pokud někdo užívá nádrže na pitnou vodu ví, jež pokud ji nějakým způsobem nebude doplňovat, tak barel vyschne . Nádrže na pitnou vodu jsou tady pro to, aby jsme se směli kdykoli napít.

Jestliže vlastní potřebě nesplníme přání, pak nám může být nevolno. Auto aby správně fungovalo, musí být jeho palivová nádrž přinejmenším trochu plná mnohem uvidíte na webu palivovi nádrži. Zase je to stejné i s naším tělem. Pokud se budeme sytit kvalitními pokrmy a pít prospěšné tekutiny, tělesná palivová nádrž bude dobře fungovat. To způsobí, jež my budeme plní elánu, a činnosti, jaké budeme vykonávat se nám ve většině podaří. Jestli si přejeme chránit krajinu, jsme povinní začít u sebe sama. Pokud budeme milovat sami sebe a každý den doplňovat tekutiny, budeme se kvalitně cítit. Toto smí být prospěšné i krajině. Svým kvalitním vnitřním pocitem, neovlivňujeme pouze sami sebe, ale též věci okolo nás. /

folie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
benzína

Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Pakliže u nás bude všechno uspořádané, můžeme začít uvádět do pořádku věci okolo nás. Bezúhonnost v místě kde se nacházíme či pracujeme, je důležitým faktem, pro dobré fungování veškeré společnosti.

Jestliže chceme změnu, musíme ji zahájit u sebe. Uspořádáni s vlastním tělem nám pomůže udělat pořádek s věcmi okolo vlastního domu, ve firmě a jiných místech.