You are heremoc

moc

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bbkbrno.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co by nemělo chybět v moderním zěmědělském hospodářství? Bezpečné nádrže na hnojivo a dešťovou vodu!

dom
a chov zvířat je dnes mnohem jednodušší než před třiceti lety. Jejich majITele mají na výběr velké množství různých vynálezů novinek, které usnadňují práci na poli, zaručují bezpečnost, omezují spotřebu vody a chraní okolí.

Usazením nepotřebných tekutin nebo sypkých látek do různého typu nádrží

nádrže na písek a sůl
Autor: Demural
Źródło: http://demural.pl
Vymrštěním jakékoli věci do přírody, krajinu ničí. Aby jsme ji neškodili a abychom z ní obdrželi to co chceme, musíme dodržovat pořádek. Jestli se k přírodě budeme dobře chovat, ona se bude dobře chovat k nám.

Místo odstínu barevného, více osobitosti a všednosti

3d obrazy na zeď
Autor: EDUSPACES - przestrzenie edukacji XXI wieku
Źródło: http://www.flickr.com
Je hodně nápadu jak si zkrášlit vlastní zdi ve vlastním obydlí. Někdy ale nevíme, ve kterém místě se pustit do díla a jak ho přesně vytvořit.

Čím se dnes charakterizuje výroba pružin v České republice

pružina
Autor: taymtaym
Źródło: http://www.flickr.com
Nekaždý je vědom, jak vážnou úlohu každý den teď hrají zřejmě nesložité výnalezy - pružiny. Jsou používane v docela rozmanitém zařízení – jsou to například tradiční hodiny, mrazničky, matrace, auta a široké množství dalších mechanismů. Většina moderních pružin se skládá z pečlivě formovaného drátu anebo kovové pásky, ale jsou dostupné rovněž jiné – tř. pružiny kroužkové mají přede vším tvar kola. Pružiny mají dnes široké množství funkcí které se mají možnost docela odlišovat, z tohoto důvodu výroba pružin se vyznačuje velikou pluralitou, jestli jde o jejich typy a rozměry.